Gazipaşa

Doğası İle Sevilen

Gazipaşa, Antalya iline bağlı bir ilçedir ve Alanya'ya yaklaşık 30 kilometre uzaklıktadır. Bu kasaba Antalya'nın yaklaşık 170 kilometre güneydoğusundadır. Gazipaşa 2011 yılından beri kendi havalimanına sahiptir. Gazipaşa'nın çevresi çok kırsaldır ve tarihi ve doğal değerler açısından zengindir.
Birçok plaj ve koyda deniz kaplumbağaları da yaşamaktadır. Gazipaşa'da birçok tarihi yapı ve çok sayıda plaj ve koy bulunmaktadır. Bu koylardan bazılarına ulaşmak bile zor.
Şehir merkezinde yer alan Koru Plajı, bu bölgenin en ünlü plajlarından biri. Merkezden yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta ise sadece kadınların girebildiği Aysultan 'Kadınlar Plajı' bulunmaktadır.
Gazipaşa'nın yaklaşık 54.000 nüfusu vardır ve bunların yaklaşık 3.200'ü yabancıdır. Gazipaşa her şeyden önce güzel, huzur verici doğası nedeniyle çok popülerdir.

Görmek İsteyeceğiniz Yerler

Gazipasa’da Yaşam

Merkezin gürültüsünden uzak, doğa ile iç içe olmak isteyen herkes için mükemmel bir yer. Bozulmamış Doğası ve zengin tarihi ile merak uyandıran Gazipasa’da, aynı zamanda birçok keşfedilmeyi bekleyen cennet koyları bekliyor. Birçok Yerli bu bölgede tarım işleri (Avokado, Muz gibi) ile yaşamını sürdürüyor. Aynı zamanda, Gazipaşa’nın Merkez gelişmeye en uygun bölgelerden biridir.

 

Sizde Gazipaşa’ya yerleşmeyi mi düşünüyorsunuz?

BAMBOO INVEST sizin istekleriniz doğrultusunda, sizin yaşam tarzınıza en uyumlu Gayrimenkulü bulmaya hazır!
Yukarı Git